Tez işlemleri, tez çalışmasını hazırlayan öğrenci için özgün araştırma gerektiren ve bilimsel makale olarak tamamlanması öngörülen özel çalışmalarına verilen genel bir tanımdır.

Eğitim görülen üniversitenin istediği yazım kuralları ve sayfa yapısı formatında hazırlanması gereken, titizlik ve dikkat isteyen, yeri geldiğinde kelimelerin tek tek özenle seçilip, bu kelimelerin yine tek tek taranmasının yapıldığı zahmetli ve uğraş verici işlerdir.

Hangi bölümde veya üniversitede akademik çalışma yapılırsa yapılsın, hazırlanan çalışma üniversitenin istediği tez düzeni çerçevesinde, yazım ve imlâ kurallarına çok dikkat edilerek tamamlanması gerekmektedir. Ayrıca, tez çalışmasının içeriği ayrı ayrı başlıklar altında uzun sayfalarca anlatılır. Bu şekilde yapılan çalışmalarda ise, cümle düşüklüğü, anlatım bozukluğu, yazım ve imlâ kuralları hataları sıklıkla görülür ve üniversitelerin tez çalışmalarında istediği “kısa, öz ve anlaşılır cümleler kurulmalıdır” kuralının dışına çıkılarak, hocanız tarafından tez çalışmanız reddedilir. Sonrasında, tezin tamamen baştan taranması ve hataların seri şekilde düzeltilip tekrar heyete sunulması istenir.

Tez Düzenleme ve Redaksiyon Hizmeti

Biz Kolay tez  ekibi olarak, hazırlanmış olan tez çalışmalarını, okuduğu üniversitenin tez yazım kuralları çerçevesinde, akademik olarak Türkçe ve Edebiyat alanında uzman ekibimizle yazım ve imlâ hatalarını, cümle düşüklüğünü, anlatım bozukluklarını en hızlı ve kaliteli biçimde düzenlemeleri için danışmanlık veriyoruz. Burada yaptığımız işlemlerde tez çalışmasının kelime ve cümle kurulumundan kaynaklı eksiklikleri ile yazım ve imlâ noksanlıkları düzenleniyor.

Tez çalışmasının üniversite tarafından kabul edilmesine kadar, öğrencilerimizle bağlantı halinde olup, tespit edilen hata veya çalışmaya eklenmesi istenilen ekstra bir husus var ise, en hızlı şekilde bu noksanlıkları tamamlaması için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

HEMEN BİZE ULAŞIN…

Zorlandığınız tez düzenleme (edit) ve redaksiyon işlemlerinizi her branşında uzman olan ekibimizle birlikte en hızlı ve kaliteli bir biçimde hazırlamanız için akademik destek veriyoruz.

Bu tür çalışmalarınızda bizden danışmanlık hizmeti ve bilgi almak için bizlere mail yoluyla ulaşabilir, sipariş formumuzu doldurabilir ve canlı sohbet bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.