Hizmetlerimiz

Akademik çalışmalarınız her ne kadar kaliteli ve özgün içerikler ile yazılmış olursa olsun tez dizgi işlemi gerçekleşmemiş ise tamamen başarısız olmanıza sebep olabilmektedir. Çalışmalarınızı tamamladıktan sonra yapmanız gereken en önemli iş tez dizgi işlemidir. Üniversitelerin özerk yapısı gereğince tamamının kabul ettiği bir düzen bulunmamaktadır. Her üniversite ve her fakülte kendi tez yazım kılavuzunu yayınlamakta ve bu kılavuzlar doğrultusunda çalışmalarınızın teslimini beklemektedirler.

Üniversitelerin yayınladıkları tez yazım kılavuzlarında tüm bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler eşliğinde çalışmalarınızı düzenlemeniz ve yetkili kişilere sunmanız gerekmektedir. Tez dizgi aşamasında yapacağınız bir tek hata sürecin başa sarmasına sebep olabilmektedir. Çalışmanızın hazırlanma aşamasında imla hataları yapmış olmanız muhtemeldir ancak hatalarınızı düzeltmediğiniz takdirde ufak imla hatalarından dolayı zarar görebilirsiniz.

Size sunacağımız hizmet oldukça detaylı bir işlemdir. Çalışmalarınızdaki yazım hataları, tez yazım kılavuzunuza göre düzenlenmesi tez dizgi hizmetimizde mevcuttur. Tez dizgi hizmetini bu alanda uzmanlaşmış kişiler tarafından sizlere sunuyoruz. Bu sayede çalışmalarınızın düzenlenme işleminde hiçbir sorun ile karşılaşmıyor ve teslim tarihinizde sizlere eksiksiz bir çalışma teslim etmiş oluyoruz.

Tez dizgi hizmetimizden yararlanmak için bizlere mail yoluyla ulaşabilir, sipariş formumuzu doldurabilir ve canlı sohbet bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.