Hizmetlerimiz

Akademik alanda gerekli olan üniversitelerdeki (Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans, MBA, Doktora) öğrencilerin, öğretim elemanları tarafından yapılmasını talep ettikleri araştırma, bitirme ödevi/projesi, tez veya makale çevirilerdir (tercümelerdir).

Kolay Tez olarak bizler bilimsel çevirilerin öneminin bilincindeyiz.  Yurt dışı/içi yayınlarda yayınlanması düşünülen makaleler, günlük çalışmalar yapan bir çevirmen tarafından değil, mutlaka akademik tercüme konusunda uzman çevirmenler tarafından çevrilmelidir. Ayrıca anadili çeviri yapılan dil ile aynı olan bir editörün kontrolünden geçmelidir. Aksi takdirde hakemlerden veya öğretim elemanlarından olumsuz eleştiri almaları kaçınılmazdır.

Neden Biz?

Ekonomik fiyat garantisi,

Kolay Tez olarak bizler rekabetçi fiyatlarla müşterilerimize mükemmel çeviriler sunmaya önem veriyoruz. Profesyonel akademik çeviri, pahalı olması gerekmez. Her ucuz hizmet kalitesiz anlamına gelmez. Dolayısıyla her pahalı hizmette kaliteli anlamına gelmez.

Sadece akademik çeviri yapan uzman bir kadro ile yüksek kaliteli akademik çeviriler sunuyoruz.

Çevirilerinizi 7 gün 24 saat internet üzerinden teslim edebilir ve teslim alabilirsiniz. E-postalarınızı 30 dakika içerisinde mutlaka yanıtlıyoruz.

Kadromuzda ülkemizin saygın üniversitelerinden mezun, uzun yıllar yurtiçi/dışındaki üniversitelerde çalışmış veya çalışmakta olan akademisyenler tarafından en az 15 yıllık akademik çeviri deneyimi bulunan konusunda uzman çevirmenler ve anadili İngilizce olan profesyonel editörler yer almaktadır.

Makaleniz yabancı/yerli bir dergide hakemden gelen dil yönündeki eleştiriler nedeniyle reddedilir ve yayınlanmazsa, ücretsiz kontrolden para iadesine kadar desteğimiz ve garantimiz söz konusudur.

Çalışmalarınız kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz, çeviri süresince firmamızın yüksek güvenlikli sunucusunda saklanır.

Hizmet Verdiğimiz Çalışmalar:

  • Ön Lisans Bitirme Ödevi/Projesi Çevirisi,
  • Lisans Bitirme Ödevi/Projesi Çevirisi,
  • Yüksek Lisans Çevirisi,
  • MBA Çevirisi,
  • Doktora Çevirisi.
  • Makale Çevirisi,
  • Toplantı veya Sunum Dosyalarının Çevirisi,
  • Redaksiyon Hizmeti.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Akademik Çeviri konusunda danışmanlık almak için çalışmanızla ilgili gerekli bilgileri sitemizin ana sayfasında yer alan “İletişim” formu doldurup göndermeniz durumunda uzman akademik kadromuz tarafından size en kısa zamanda dönüş sağlanıp detaylı bilgi verilecektir.