Hizmetlerimiz

Kitap özeti çıkarmak zannedildiği kadar kolay bir iş değildir. Kitap özeti çıkarabilmek için ilgili kitabın detaylı bir şekilde okunması, incelenmesi gerekmektedir. Kitabın okunması esnasında alacağınız notlar çalışmanızın başarı ile sonuçlanmasına katkı sağlayacaktır. Kitap özeti kısa tabiriyle okunulan kitaptan ne anlaşıldığını sağlarken kitap hakkındaki düşüncelerin ölçülmesinde de önemli bir rol oynamaktadır.

Kitap özeti/analizi gerçekleştirmek belli bir zaman isteyen bir işlemdir. Bu zaman zarfında verimli bir çalışma elde etmek için öncelikle okunulan kitabın çok iyi anlaşılması gerekmektedir. Özet çıkarmak için giriş, gelişme ve sonuç bölümlerinin birbirinden ayrıştırılması ve kilit noktaların belirlenmesi çalışmanın kalitesini belirlemektedir. Bu aşamalardan eksik olan bir nokta olduğu takdirde emeklerinizin boşa gitmesi şaşırtıcı bir durum olmamaktadır.

Unutmayın! Kitabın başından, ortasından ve sonundan alıntılar yapmak kitabı özetlemek anlamına gelmemektedir. Özet ve analiz işlemlerinde kitabın temasının değiştirilmemesi gerekmektedir. Kitap analizi de aynı şekilde kitap özeti gibi belli bir birikim ve dikkat isteyen bir işlemdir.

Sizlere verilen sorumlulukları yerine getirmekte zorlanıyorsanız Kolay Tez  ile iletişime geçebilir ve ekip arkadaşlarımızın sizlere yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için info@kolaytez.com adresine mail atabilir, canlı sohbet bölümümüzden,  WhatsApp  numarasından taleplerinizi bildirebilir ya da sipariş formlarımızı doldurabilirsiniz.