Hizmetlerimiz

Merhaba arkadaşlar,

AÖF’ün  ödev ve proje olarak kabul ettiği sistemle ilgili bilgi vereceğiz.

Proje ödevini bizim hazırlamamızı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz Telefon : 0 535 074 32 16

AÖF Ödevleri Hakkında

Şimdi sizlere, AÖF Ödev ve Proje nasıl yapılır nasıl hazırlanır ayrıntılı bir şekilde resimli olarak anlatacağız. Bu yazının sonunda tam bilgi sahibi olacaksınız. Anlatacağımız bilgilerin çoğu AÖF web sayfasında da mevcut ama biz sadece sizin için önemli olan kısımlara değineceğiz. Proje ödevi hakkında ki diğer açıklamalar zaten size verilen Word dosyasının içinde mevcuttur.

AÖF bu 1200 kelimelik projeyi oldukça geniş bir zamana yaymış. Aşama aşama ilerlediğinizde çok kolay olacaktır.

Şunu özellikle belirtelim; AÖF öğrencileri bu uygulamadan asla korkmamalıdır çünkü fakültenin ödev ve projelerden beklediği 4-5 sayfalık bir ödevdir. Evet, topu topu 4-5 sayfalık bir ödev. Bu ödeve veya projeye Özet, Kaynakça, Giriş ve İçerik dahil olduğu için yorucu bir çalışma olmayacaktır.

AÖF Proje Ödevi Hazırlama

Çok Önemli Bilgilendirme: Ödev hazırlarken dikkat edeceğiniz en önemli yerlere değinelim. Ama detaylı anlatıma geçmeden önce intihalin ne demek olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Eğer intihal hakkında bilgi sahibi değilseniz kesinlikle İntihal Raporu ve İntihal Düşürme sayfalarımızı okumanız gerekmektedir.

Çünkü ödev yazarken intihale kesinlikle dikkat etmelisiniz yoksa kalırsınız. İntihal raporu ve intihal düşürme yazılarımızı okuduktan sonra ödevi nasıl yapacağınız hakkında tam bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

—İntihal hakkında bilgi sahibi olduysanız eğer detaylı anlatıma geçebiliriz. Olmadıysanız lütfen tekrar okuyunuz—

  1. Ödevinizin konusu belli olduğu zaman ön araştırma yaparsınız. Konunuzla ilgili kitap satın alabilirsiniz veya Google’den ödeviniz hakkında daha önce yapılmış çalışmaları inceleyebilirsiniz. (Yukarıdaki verdiğimiz linkleri (intihal raporu ve intihal düşürme) tam olarak inceleyiniz.
  1. Ön araştırma bittiği zaman, ilk olarak yapacağınız 1 sayfalık çalışmanıza başlayın. Bu 1 sayfalık çalışma, konunuz hakkında 200 kelimelik bir özet ve ödevinizi yazarken kullanacağınız kaynaklardan oluşur. Kaynaklarınız satın aldığınız kitaplardan veya daha önce web de konunuzla alakalı yapılmış çalışmalardan oluşabilir. Bu sayfa intihale dikkat edilerek yazılır. Aşağıda örnek verilmiştir.
  1. Dikkat:  Proje ödevleri yazım kılavuzu her yıl değişkenlik gösterebilir. Aşağıdaki verdiğimiz örnek Özet, Giriş kısmı da olabilirdi. AÖF Proje Ödevi Hazırlama

 

NOT: Bu örnek AÖF web sayfasında mevcuttur. Oradan word halini indirebilirsiniz. Öğrenci kaynakçayı yazarken dikkat etmelidir. Örnek ödevden faydalanabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

AÖF Proje Ödevi Hazırlama konusunda danışmanlık almak için çalışmanızla ilgili gerekli bilgileri sitemizin ana sayfasında yer alan “İletişim”  formu doldurup göndermeniz durumunda uzman akademik kadromuz tarafından size en kısa zamanda dönüş sağlanıp detaylı bilgi verilecektir. 

Proje ödevini bizim hazırlamamızı isterseniz iletişime geçebilirsiniz

Kolay Tez Arayın veya Whatsapp’dan yazın:  Telefon : 0 535 074 32 16